• Çorlu'da 2'Inci El Karavan Pazarı Yapıldı
Çorlu Güncel

Çorlu'da 2'Inci El Karavan Pazarı Yapıldı

  • 23 Kasım 2021
  • 179 Kez Okundu

Tekirdağ Doğada Yaşam Kamp ve Karavan Derneği tarafından organize edilen 2.El Karavan Pazarı Çorlu’da yapıldı.2.el karavan pazarını yerinde inceleyen Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ''Emeği geçenleri tebrik ediyorum, şehrimize pozitif katkı sağlayan her projenin yanındayız, şehrimize gelen misafirlerimize hoş geldiniz diyorum'' dedi.
Casper Karavan sosyal medya yöneticisi ve aynı zamanda Tekirdağ Merkez Süleymanpaşa'da karavancı olan Metin Yıldız ''Biz bir gurup arkadaş uzun zamandır etkinlikler yapıyoruz, hem yurt içinden hem yurt dışından karavancı dostlarmız var, böyle bir etkinlik için davet aldık bizde karvancı dostlarımız ile katıldık, 2. el karavan pazarı karavan severler için bir fırsat oldu, karavan almak isteyenler gelip yerinde gördüler, bizde gurup olarak kamp ateşimizi yakarak eğlencemizi yaptık” dedi. 
Tekirdağ Doğada Yaşam Kamp ve Karavan Derneği Başkanı Ercan Kılıçlı ise ''Biz çok yeni bir derneğiz, amacımız karavan sevdasını tanıtmak, karavancı olmak isteyenleri bilgilendirmek, aklımıza böyle bir pazar kurmak projesi geldi, birincisini 20-21 Kasım tarihinde yaptık, bazı eksiklerimiz olduğunu gördük, bizim içinde bir tecrübe oldu, emeği geçenlere teşekkür ediyorum, kısmet olursa 2. el karavan pazarı ayda bir defa düzenlemek istiyoruz'' dedi.