• Başkan Yüksel Çocukları Hediyelerle Karşıladı
  • Başkan Yüksel Çocukları Hediyelerle Karşıladı
  • Başkan Yüksel Çocukları Hediyelerle Karşıladı
  • Başkan Yüksel Çocukları Hediyelerle Karşıladı
Çorlu Güncel

Başkan Yüksel Çocukları Hediyelerle Karşıladı

  • 12 Eylül 2022
  • 386 Kez Okundu

Sosyal belediyecilik alanında yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettirerek dikkatleri üzerine çeken Ergene Belediyesi ilçeye kazandırdığı Beren Bebek Çocuk Oyun Evi geleceğimizin teminatı çocuklarımız için yeni eğitim – öğretim döneminde kapılarını bir kez daha açtı.

 

 

2019 yılında kapılarını açan ve Çorlu Tren Kazasında hayatını kaybedenlerin en küçüğü olan Beren Bebeğin adının ölümsüzleştirildiği Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evi yeni eğitim öğretim dönemine yeni öğrencileri ile merhaba dedi.

Yeni dönemde eğitim-öğretime başlayan çocukları beraberinde belediye başkan yardımcısı Ayça Albayraktar ile ziyaret eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel çocuklara hediyeler takdim etti. Ailelerin en değerli varlıkları çocuklarını Ergene Belediyesi’ne emanet ettiklerinin altını çizen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bizler de bu güveni boşa çıkarmamak ve geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın en iyi eğitimi en iyi şartlarda almaları için alanında tecrübeli ve başarılı akademik kadromuz ile Ergene halkına hizmet veriyoruz. Beren Bebek Çocuk Oyun Evi’ne gelen çocuklarımızın eğitim – öğretim hayatına hazırlanması için çalışıyoruz” dedi.

Başkan Yüksel ayrıca, Ergene Belediyesi olarak ilçemizde eğitime yapmış olduğumuz en büyük kalıcı eserlerimizden biri olan Ergene Belediyesi Beren Bebek Çocuk Oyun Evimizde 2022-2023 Eğitim Öğretim yılına başlayan küçük çocuklarımıza Belediye Başkan yardımcımız Ayça Albayraktar ile birlikte hoş geldin hediyelerinden takdim ettik. Çocuklarımızın heyecanı ve mutlukları gözlerinden okunuyordu. Yeni eğitim öğretim yılının tüm öğretmen ve öğrencilerimiz ile velilerimize hayırlı, uğurlu ve başarı dolu olmasını diliyorum. Rabbim tüm evlatlarımıza zihin açıklığı versin” diye konuştu.