• Ergene Belediyesi Her Alanda Görev Başında
Ergene

Ergene Belediyesi Her Alanda Görev Başında

  • 03 Aralık 2022
  • 692 Kez Okundu

Sosyal belediyecilik alanında fark yaratarak bölgenin öncü belediyelerinden olan Ergene Belediyesi sadece rutin belediyecilik hizmetleri alanında değil her alanda görev başında ve halkın yanında olmaya devam ediyor.

Ergene ilçe genelinde yer alan kamu kurumlarına, eğitim kurumlarına dini tesislere, camilere ve sağlık ocaklarına elindeki tüm imkanları adeta seferber ederek destek veren Ergene Belediyesi bu desteğini aralıksız sürdürüyor. Özellikle geleceğin teminatı olan gençlerimiz ve çocuklarımız için Ergene’de eğitim – öğretim veren okullara maddi, manevi destekler sunarak okulların boya- badana işlemlerini, çatı tadilatlarını, bakım ve onarımlarını yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. 

Bu kapsamda son olarak Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz Yulaflı mahallemizde bulunan ve her gün hemşerilerimize hizmet veren sağlık ocağının içinde boyama çalışması yaptı. Ergene Belediyesi olarak ilçemizde bulunan İbadethane ve eğitim kurumlarımızın yanı sıra sağlık merkezlerimize de gerekli desteğimizi sürdürüyoruz. Halkımız için her alanda görevimizin başındayız” dedi.