• Cumhur İttifakı Ergene Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi Açıklandı
Çorlu Güncel

Cumhur İttifakı Ergene Belediye Meclis Üyesi Aday Listesi Açıklandı

  • 24 Şubat 2024
  • 1242 Kez Okundu

Cumhur İttifakı'nın Ergene Belediye Başkan adayı Müge Yıldız Topak, Ergene için belirlenen Meclis Üyesi aday listesini kamuoyu ile paylaşarak, adayların Ergene'nin seçim süreci için hayırlara vesile olmasını diledi.

Cumhur İttifakı'nın Ergene Belediye Başkan adayı Müge Yıldız Topak, “Aday listemize dahil edemediğimiz pek çok değerli arkadaşımızın varlığını biliyor ve onların da Ergene'ye olan sevgi ve bağlılıklarından dolayı kendilerine minnettarız” diyerek, her bir aday adayının Ergene'ye olan katkısının önemine vurgu yaptı.

Cumhur İttifakı olarak, Ergene'nin her bir ferdinin desteğine ve katılımına değer verdiklerini ifade eden Topak, “Ergene sevdalısı herkesin destek ve katkılarını bekliyoruz. Birlikte, Ergene'yi daha iyi bir geleceğe taşıyacak, inşa edecek ve çağ atlatma sözümüzü gerçekleştireceğiz. Hep birlikte daha güzel yarınlara” mesajını paylaştı.

Müge Yıldız Topak, Ergene'de sosyal ve ekonomik anlamda sürdürülebilir gelişim, altyapı ve çevre sorunlarının çözümü, eğitim ve sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi gibi konulara odaklanacaklarını belirterek, seçim sürecinde tüm Ergenelileri diyalog ve işbirliğine davet etti.