• İlk Binde 44 Üye Çorlu Tso'dan
Çorlu Güncel

İlk Binde 44 Üye Çorlu Tso'dan

  • 13 Haziran 2024
  • 377 Kez Okundu

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) bu yıl 22.'sini gerçekleştirdiği "Türkiye'nin İlk 1.000 İhracatçı Firması 2023" araştırmasının sonuçları açıklandı.

"Türkiye'nin İlk 1.000 İhracatçı Firması 2023" arasında yer alan Çorlu TSO üyesi 44 firmayı kutlayan Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan, "2023 yılı içerisinde Türkiye'nin en fazla ihracat yapan firmaları arasına giren üyelerimizi kutluyor, bölgemiz ve ülkemize sağladıkları katma değer için kendilerini tebrik ediyorum” dedi.

 Bu başarının gurur verici olduğunu söyleyen Volkan; “Odamız üyesi 44 firma, bölgemizin gururu olmuştur. Türkiye’nin dev firmaları arasında yer alan üyelerimiz, bölgemizin üretim ve istihdamdaki gücünün en büyük örneğidir. İşverenlerinden emekçilerine kadar, listeye giren tüm firmaları kutluyorum. Artık şehirlerin büyüklüğü nüfuslarıyla değil, yaptıkları ihracatla anılıyor. İhracatın kalkınmada ne denli önemli bir faktör olduğunun farkındayız.   Bu listede daha fazla üyeyle yer almak için Odamıza kayıtlı üye firmalarımızın ihracat oranlarının artması, hiç ihracat yapmamış olanların ise adım adım yeni pazarlara açılması amacıyla Dış Ticaret İstihbarat Merkezimiz hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye'nin İlk 1.000 İhracatçı Firması 2023’de yer alarak bizleri en iyi şekilde temsil eden 44 firmaya teşekkür ediyorum”  ifadelerini kullandı.