Çorlu Avrupayakası Gazetesi

Ozan Turan

“285 Bin Çorlulunun Hakkını Savunun”

Ozan Turan

[email protected]

 

Merhaba saygıdeğer okurlar. Dün sosyal medya da dolaşırken Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’un bir paylaşımı gözüme takıldı. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve daire başkanları ile Çorlu’ya gelerek Büyükşehir Belediyesi tarafından Çorlu’da gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili bir toplantı gerçekleştirmiş ve bu çalışmaları değerlendirmiş.

Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’un paylaşımını sizlerle paylaşmak isterim; “Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ve daire başkanlarının katılımıyla Büyükşehir Belediyemiz tarafından kentimizde gerçekleştirilen çalışmalarımızı değerlendirdik. Hayata geçirilen hizmetler için teşekkür ediyor, Çorlu’muzun Büyükşehir Belediyemizden daha güzel hizmetler beklediğinin bir kez daha altını çiziyorum" demiş.

Sayın başkanlar, keşke buralara kadar zahmet edip bu toplantıyı yaptığınızda basın mensuplarına da bilgi verseydiniz de bizlerde büyükşehir belediyesinin Çorlu'da Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’un gerçekleştirdiği dediği ama büyükşehir belediyesi tarafından GERÇEKLEŞTİRİLEMEYEN çalışmaları görseydik duysaydık. Sizlerin Çorlu halkı için Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a soramadıkları, savunamadıklarını bizler sorsaydık savunsaydık. Büyükşehir Belediyesi Çorlu'da hangi projesini tam anlamı ile bitirdi. İhale süresi 2 yıl olan projeler 3-4 yıl oldu hale bitmedi. Yapımı yarım kalan projeleri söylemeye gerek yok. Çorlu'ya elle tutulur ne yaptı bizler mi görmüyoruz. Yapmayın Çorlu'nun Çorlu halkının hakkını savunun. 285 bin kişinin başkanı olarak Çorlu'nun hak ettiği yere getirmek sizlerin boynunun borcudur. Çorlu daha yaşanabilir bir yer olmalıdır. Çorlu Büyükşehir belediyesinden daha fazla hizmet almalıdır ve bunu en çok hak eden ilçedir. Bunu sizler ve sizinle beraber Çorlu’nun haklarını savunmak için Büyükşehir meclisinde görev yapan meclis üyeleri yapmakla mükelleftir. 285 bin kişinin haklarını sizler savunup istediklerinizi yaptıramasanız, başkaları gelir hakkını savunur hizmeti alır bizler de arkalarından bakarız. 

BİR DE BU İŞLER ALTINI ÇİZMEKLE OLMUYOR. BİZLERİN, ÇORLU HALKININ, 285 BİN ÇORLULUNUN HAKLARINI SAVUNUN KORUYUN KOLLAYIN…
Kalın Sağlıcakla…  


Yazı 5720 kez okundu

Ozan Turan Köşe Yazıları