Çorlu Avrupayakası Gazetesi

Ozan Turan

Nice 2Binlere

Ozan Turan

[email protected]

Merhaba sevgili okurlar. Gazeteniz Avrupa Yakası siz değerli okuyucularıyla bugün tam 2 bininci kez buluşuyor. Bu zorlu yolda bizi destekleyen tüm okurlarımıza teşekkürü bir borç bilirim.

8 Mart 2005 tarihinde yayın hayatına merhaba diyen Avrupa Yakası gazetesi, bugün 2 binici sayısı ile okurlarının karşısına çıkıyor. 7 yıldır günlük olarak başta Çorlu’nun daha sonra da tüm Trakya’nın haberlerini siz değerli okuyucularımıza ulaştırmaya çalıştık. Siyaset ve hayatın önemli dönemeçlerinde ilçemizde ve yakın illerde meydana gelen gelişmeleri aydınlatmak için çaba gösterdik. Çorlu’nun sesi, gözü, kulağı olmaya çalıştık, bunun için uğraş verdik. 7 yıldır bizlere destekleri için tüm okurlarımıza teşekkür ediyorum. Bizlere verdiğiniz desteklere layık olmanın sorumluluğunu en derinden hissediyoruz.

Siz değerli okuyucularımızı Avrupa Yakası gazetesi olarak bizim süzgecimizden geçen olayları aktarıp, tüm konular hakkında aydınlatmaya devam edeceğiz. İnsanların sıkıntılarını ve görüşlerini, gördüğümüz sorunları her zaman olduğu gibi dik duruşumuzdan hiçbir zaman taviz vermeden, kendi yayın politikamızdan vazgeçmeksizin tüm kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Kişilerin, grupların, siyasi partilerin değil Çorlu halkının gazetesi olma özelliğimizi sürdürmeye ve güçlendirmeye söz veriyoruz. Siz değerli okuyucularımızla daha nice 2 bininci sayılar görmek dileğiyle…
Yazı 12574 kez okundu

Ozan Turan Köşe Yazıları